Hakkımızda

                                                                                                                                        

SEVGİ EVLERİ ÇOCUK YUVASI VE KIZ YETİŞTİRME YURDU MÜDÜRÜMÜZ VE MÜDÜR YARDIMCIMIZ TARİHÇEMİZ“Sevgi Evleri Hizmet Modeli” çocukların kuruluş bakımı yerine daha küçük birimlerde, aile ortamına benzer yapılar ve ilişki sistemi içerisinde yetiştirilebileceği küçük müstakil binalardan oluşturulan site içersinde bakımının sağlanmasıdır.

Başbakanlık Aile ve sosyal politikalar bakanlığına bağlı olarak 0-6 yaş grubu, 7-12 yaş grubu, 13-18 yaş grubu korunmaya muhtaç çocuklara hizmet veren Kuruluşumuz 1 Haziran 2007 yılında hizmete açılmıştır. Her çocuğumuz kendi kapasitesi ve yeteneğine göre değerlendirilerek yönlendirilmektedir.

Amacımız: Çocuklarımızın insan sevgi ve saygısıyla dolu, Atatürkçü düşünce Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı olarak yetiştirilmeleri; fiziksel, bilişsel, psiko-sosyal gelişimlerini tamamlayarak sağlıklı bir kişilik ve iyi alışkanlıklar kazanmaları, yaşadığı toplumun kurallarına saygılı, kendi ayakları üzerinde durabilen,topluma yararlı birey olabilmeleri için bir iş ve meslek sahibi yapılmalarıdır. Kuruluşumuz bu amaca ulaşmak için gerekli mesleki çalışmaların yapıldığı bir sosyal hizmet kuruluşudur.

          SOSYAL SERVİS


 
     ÖGRETMENLERİMİZ
        
     

TAHAKKUK 


MEMURLARIMIZ

 


ÖZEL HİZMET ALIMI PERSONELİ

BAKICI ANNELERİMİZ

                                                               

 

 


GÜVENLİK PERSONELİMÜDÜRÜMÜZ

AYŞE KILIÇ CANDAN

HABERLER

Hava Durumu
Anlık
Yarın
16° 29° 13°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.91262.9243
Euro3.28533.2985
Saat